
Arturo Fuente FFOX 20th Anniversary - God's Whisper
Arturo Fuente FFOX 20th Anniversary - God's Whisper is a premium Dominican puro crafted with an Opus X Dominican Corojo wrapper over a Dominican Republic binder and Dominican Republic filler. Supplied in a box of 20 cigars.
Strength: 3 / 5.
| Wrapper | Opus X Dominican Corojo |
| Binder | Dominican Republic |
| Filler | Dominican Republic |
| Origin | Dominican Republic |
| Strength | 3 / 5 |
| Length | 165 mm (6.5") |
| Ring Gauge | 56 |
| Format | God's Whisper |
| Box Count | 20 |
Check out the full Arturo Fuente Cigars collection.
Original: $2,046.24
-65%$2,046.24
$716.18More Images


Arturo Fuente FFOX 20th Anniversary - God's Whisper
Arturo Fuente FFOX 20th Anniversary - God's Whisper is a premium Dominican puro crafted with an Opus X Dominican Corojo wrapper over a Dominican Republic binder and Dominican Republic filler. Supplied in a box of 20 cigars.
Strength: 3 / 5.
| Wrapper | Opus X Dominican Corojo |
| Binder | Dominican Republic |
| Filler | Dominican Republic |
| Origin | Dominican Republic |
| Strength | 3 / 5 |
| Length | 165 mm (6.5") |
| Ring Gauge | 56 |
| Format | God's Whisper |
| Box Count | 20 |
Check out the full Arturo Fuente Cigars collection.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Arturo Fuente FFOX 20th Anniversary - God's Whisper is a premium Dominican puro crafted with an Opus X Dominican Corojo wrapper over a Dominican Republic binder and Dominican Republic filler. Supplied in a box of 20 cigars.
Strength: 3 / 5.
| Wrapper | Opus X Dominican Corojo |
| Binder | Dominican Republic |
| Filler | Dominican Republic |
| Origin | Dominican Republic |
| Strength | 3 / 5 |
| Length | 165 mm (6.5") |
| Ring Gauge | 56 |
| Format | God's Whisper |
| Box Count | 20 |
Check out the full Arturo Fuente Cigars collection.






















