
Arturo Fuente Opus X - Perfecxion No. 4 Serie X
Arturo Fuente Opus X - Perfecxion No. 4 Serie X (5.1 x 43) is made in the Dominican Republic with a Opus X Dominican Corojo wrapper over a Dominican Republic binder and Dominican Republic filler. Supplied as a box of 42 cigars.
Strength: 5/5.
| Wrapper | Opus X Dominican Corojo |
| Binder | Dominican Republic |
| Filler | Dominican Republic |
| Origin | Dominican Republic |
| Strength | 5 / 5 |
| Length | 130 mm (5.1") |
| Ring Gauge | 43 |
| Format | 5.1 x 43 |
| Box Count | 42 |
Check out the full Arturo Fuente Cigars collection.
Original: $2,126.97
-65%$2,126.97
$744.44More Images

Arturo Fuente Opus X - Perfecxion No. 4 Serie X
Arturo Fuente Opus X - Perfecxion No. 4 Serie X (5.1 x 43) is made in the Dominican Republic with a Opus X Dominican Corojo wrapper over a Dominican Republic binder and Dominican Republic filler. Supplied as a box of 42 cigars.
Strength: 5/5.
| Wrapper | Opus X Dominican Corojo |
| Binder | Dominican Republic |
| Filler | Dominican Republic |
| Origin | Dominican Republic |
| Strength | 5 / 5 |
| Length | 130 mm (5.1") |
| Ring Gauge | 43 |
| Format | 5.1 x 43 |
| Box Count | 42 |
Check out the full Arturo Fuente Cigars collection.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Arturo Fuente Opus X - Perfecxion No. 4 Serie X (5.1 x 43) is made in the Dominican Republic with a Opus X Dominican Corojo wrapper over a Dominican Republic binder and Dominican Republic filler. Supplied as a box of 42 cigars.
Strength: 5/5.
| Wrapper | Opus X Dominican Corojo |
| Binder | Dominican Republic |
| Filler | Dominican Republic |
| Origin | Dominican Republic |
| Strength | 5 / 5 |
| Length | 130 mm (5.1") |
| Ring Gauge | 43 |
| Format | 5.1 x 43 |
| Box Count | 42 |
Check out the full Arturo Fuente Cigars collection.






















